На експорт у новому сезоні пішло більше мільйона тонн зерна

Обсяг експорту зернових та зернобобових культур з України у 2023/24 МР станом на 17 липня склав майже 1,3 млн т, що на 16% вище аналогічного показника минулого сезону (1,1 млн т). Про це свідчать дані Державної митної служби, які публікує Міністерство аграрної політики та продовольства України.
Так, пшениці з початку сезону відправлено 403 тис. т, що на 81% більше торішнього обсягу. Постачання ячменю на зовнішні ринки склало 132 тис. т (у 1,5 раза більше).
Жита відправили 0,2 тис. т.
Кукурудзи експортовано 728 тис. т, що на 5% більше обсягів відвантажень на аналогічну дату минулого сезону.
Експорт борошна з України у 2023/24 МР склав 4,8 тис. т, що на 71% перевищує показник минулого сезону на цю ж дату (2,8 тис. т).
Для довідки: у 2022/23 МР експорт зернових та зернобобових культур склав 49 млн т: пшениці — 16,8 млн т; ячменю — 2,7 млн т; жита — 18 тис. т; кукурудзи — 29,1 млн т; борошна — 153,6 тис. т.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE–2025: Делегати з 10+ країн уже з нами — приєднуйтесь!
Топ-3 найбільших переробників соняшнику в Україні
Топінамбур, бруква та ріпа знову з’являються на столах у Франції
Агродрони з України вперше представлять на авіасалоні в Парижі
FAS USDA прогнозує рекордний врожай та експорт індійського рису
Write to us
Our manager will contact you soon