На експорт пішло понад 700 тис. тонн зерна

Станом на 18 липня у 2025/26 МР Україна експортувала 717 тис. тонн зернових та зернобобових культур, що на 1 млн 540 тис. тонн або у 3,1 разів менше, ніж торік. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Експорт пшениці становить 279 тис. тонн, що на 593 тис. тонн або у 3,12 разів менше, ніж торік.
Експорт ячменю становить 56 тис. тонн, жито наразі за кордон не вивозили.
Експорт української кукурудзи становив 378 тис. тонн, що 721 тис. тонн або у 2,9 разів менше, ніж торік.
Крім того, за кордон відправили 2,2 тис. тонн борошна (або 2,9 тис. тонн в перерахунку на зерно), що на 0,5 тис. тонн або у 1,1 раза менше, ніж торік.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Олійний сезон 2025/26 – дежавю чи нові сценарії?
Західний хаб МХП завершив літні жнива з урожайністю пшениці 8,62 т/га
У Судані запускається проєкт із забезпечення добривами національного АПК
Поголів’я птиці в Україні ‒ понад 214 млн голів
ЄС знижує імпорт рослинних олій та олійних культур у новому сезоні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом