На цукрових заводах «Астарти» впроваджено схему автономного енергозабезпечення
Незважаючи на війну і тимчасову зупинку масштабних інвестиційних проєктів, «Астарта» впровадила на цукрових заводах низки проєктів з енергозбереження для підвищення енергоефективності виробництва і якості продукції.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Одне з головних завдань компанії – забезпечення стійкої співпраці та постачання продукції саме тоді, коли потрібно споживачам.
«Ми розробили схему автономного енергозабезпечення підприємств у випадку блекауту, щоб у період міжсезоння забезпечити безперебійне і рівномірне відвантаження продукції нашим партнерам протягом всього року.» – говорить директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва Астарти Євген Садовий.
Нагадаємо, на заводах «Астарти» виробили 282 тис. тонн цукру.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом