На Черкащині старе приміщення переобладнали на сучасне овочесховище

Джерело:  AgroPortal.ua

Виробничі реалії зазвичай у всіх ґрунтуються на економіці підприємства. Під час війни не всі готові інвестувати у великі проєкти. Проте промислове овочівництво без овочесховища — шлях у нікуди.

Про це розповідають у компанії Tolsma Ukraine, яка реалізувала проєкт із переобладнання старого приміщення на професійне овочесховище у Черкаській області.

Перед нами стояла задача переробити старе приміщення площею 70 х 120 м, що мало вхід із торця будівлі. Ми запропонували певне логістичне рішення, яке сподобалося замовнику. Ми облаштували вхід в середині будівлі, яку розділили на дві камери — по одній з кожного торця. Облаштували камери під зберігання цибулі насипом, у кожній можна зберігати по 1,5 тис. т. Металеві канали, вентилятори і система управління Tolsma. З цим рішенням можна отримати гарний результат із якісним виходом продукції за тривалого терміна зберігання.

У компанії «Толсма Текнік» зазначають, що якісне сховище — це не всі гроші світу. Розумне поєднання якості, інноваційності та наявної бази дозволять виробникам вийти на новий рівень розвитку і прибутків.

«Пропонуємо уважно подивитися на старі будівлі, які є у вашому населеному пункті, і подумати, як їх можна обладнати під овочесховище. Якщо розумно модернізувати приміщення, встановити в ньому якісне обладнання — воно прослужить вірою і правдою без якихось виходів із ладу багато років. А якісно збережений продукт принесе господарю запланований прибуток», — впевнені у компанії.

Для довідки: компанія Tolsma Ukraine є офіційним дистрибютом нідерландської компанії Tolsma Grinisch — лідера у виробництві обладнання для зберігання овочів і картоплі.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!