Миколаївську область визначено пріоритетним регіоном із розмінування
За результатами консультацій із військовими, пріоритетним регіоном із розмінування визначено Миколаївську область.
Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час зустрічі з аграріями окупованих та деокупованих територій України, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.
Він зауважив, що перелік територій, які розміновуватимуть в першу чергу, формує ОВА, відтак сформовані заявки вона передає до Мінагрополітики й ДСНС.
«Наразі в першу чергу спеціалісти з розмінування працюють із 3 тис. га овочевих земель у регіоні. До процесу підключено 9 іноземних операторів та вітчизняних фахівців», — сказав Микола Сольський.
В Мінагрополітики також додали, що невдовзі стартує пілотний проєкт, який відомство реалізовуватиме спільно з FAO.
Пілотною областю з розмінування в межах нього стане Харківська. Заявки прийматимуться через ДАР. Анонс та всі подробиці щодо умов участі в програмі незабаром будуть оприлюднені на сайті міністерства.
Нагадаємо, вартість інвестиції в гектар землі зросла до 35-40 тис. грн.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом