Миколаївщина стала першим регіоном, де почали розмінувати сільгоспземлі
У Миколаївській області розпочали пріоритетне розмінування земель сільськогосподарського призначення.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки за результатами засідання Міжвідомчої робочої групи з питань гуманітарного розмінування.
За словами міністерки економіки Юлії Свириденко, на сьогодні на Миколаївщину спрямовані значні сили зі складу інженерно-саперних підрозділів ЗСУ, піротехнічних підрозділів ДСНС, залучені іноземні оператори.
Зокрема, тільки від Міноборони в області працює 11 груп розмінування, з наступного тижня до них долучаться ще 9 груп. Від ДСНС в регіоні працюють 7 груп.
Свириденко додала, що аналіз темпів робіт на Миколаївщині, потреб та питань, що виникають під час обстеження та очищення території, допоможе оптимізувати процес розмінування сільгоспземель і в інших областях.
За попередніми оцінками, у дев’яти областях України – Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Черкаській– потребують обстеження та, за необхідності, розмінування понад 470 854 га земель сільгосппризначення.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом