Молдова спростила процедуру митного оформлення для українських експортерів
З метою спрощення експортних поставок з України, Комісія з надзвичайних ситуацій Республіки Молдова встановила спрощену процедуру митного оформленні документів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.
Рішення прийняте на час дії в Республіці Молдова надзвичайного стану, запровадженого парламентом РМ 24.02.2022 терміном на 60 днів.
Відтак, представлені українськими експортерами копії сертифікатів про походження товарів СТ-1 (в паперовому чи в електронному форматі), видані уповноваженими органами України, мають таку ж силу, як і їх оригінали. У цьому випадку митним органам Республіки Молдова має бути подана Декларація про зобов’язання представити оригінали сертифікатів походження товарів за формою СТ-1 після завершення надзвичайного стану.
У разі виникнення проблем із застосуванням електронних копій сертифікатів про походження товарів СТ-1 при митному оформленні вантажів в Республіці Молдова просимо невідкладно інформувати Мінекономіки.
Нагадаємо, Україна та Молдова торгуватимуть за Пан-євро-середземноморськими правилами.
Читайте також
Перший випадок африканської чуми свиней в Іспанії може вплинути на світову торгівлю
Для українського агросектору запустили онлайн-калькулятор розрахунку викидів СО2
Високооелечні соєві боби набирають популярності в США
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
В історичній частині Києва продають комбікормовий завод
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом