Міжнародні компанії безкоштовного нададуть насіння п’яти сортів бавовника для українських аграріїв

Джерело:  Latifundist.com
бавовник

В рамках форуму щодо виробництва сучасного насіння бавовника в Україні, який відбувся 3 квітня Одесі, вдалося домовитися із 4 міжнародними насіннєвими компаніями про поставку безплатного насіння п’яти сортів бавовника для українських аграріїв, розповів ініціатор законопроєкту про бавовник Степан Чернявський.

«Було дуже багато цікавого, зокрема, всіх приємно здивувало, що завдяки сучасному насінню на поливі у Туреччині на 1 га отримують до 6,2 т насіння бавовника. Зрозуміло, що в наших умовах цифра буде меншою, але перспективу ми розуміємо. В рамках цього форуму вдалося досягнути домовленості й із чотирма міжнародними насіннєвими компаніями (ТОВ «БАЄР Україна», ТОВ «БАСФ Україна», «Мей Агро Тухум Сулук», Corteva Agriscence) на поставку безкоштовного насіння п’яти сортів бавовни в обсязі 217,5 т українським аграріям», — повідомив нардеп

За його словами, це насіння використовуватиметеся на тестових полях і Україна вже цього року збере свій перший врожай бавовни.

«Хоч він і буде тестовим, але він стане першим кроком перетворення Одеського регіону в економічно потужний регіон саме завдяки вирощуванню бавовни», — додав Чернявський.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!