Міністр сільського господарства Польщі Телус: Ми не знаємо, що означає призупинення скарги України до СОТ, ми вимагаємо її відкликати
Міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус заявив, що не розуміє, що означає призупинення скарги України до Світової організації торгівлі та повторив вимогу відкликати її, щоб покращити польсько-українські відносини. Про це повідомляє РАР.
“Ми не знаємо, що значить “скарга призупинена”. Ми вимагаємо відкликання скарги, адже вона є безпідставною та абсурдною. Як український уряд може скаржитися на польский уряд щодо того, що польський уряд захищає інтереси польських фермерів? Це абсурд. І наш заклик до української сторони такий: якщо хочемо налагодити стосунки, Україна має відкликати скаргу до СОТ, а не казати про якесь призупинення”, – наголосив Телус.
Він також додав, що Польща не має підтвердження від СОТ, що скарга була призупинена.
Нагадаємо, сьогодні заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка заявив, що скарги України до СОТ проти Польщі, Угорщини та Словаччини зараз “на паузі”.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Жнива в Україні завершуються: загальний врожай наразі перевищує 56 млн т
Пшениця демонструє найгірший тиждень з червня на тлі глобального профіциту
На обговорення винесли зміни в оподаткуванні, які плануються з 2027 року
«Соєвий GPT» привів міністерство сільського господарства Південної Кореї до незруч...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом