Мінагрополітики визначило пріоритети діяльності на 2025 рік
Міністерство аграрної політики та продовольства України підбило підсумки роботи за 2024 рік та визначило основні завдання на 2025 рік.
Міністр агрополітики Віталій Коваль під час апаратної наради з керівництвом відомства наголосив, що ключові завдання Мінагрополітики — формування державної політики в агросекторі та забезпечення внутрішньої та міжнародної продовольчої безпеки.
«Сьогодні важливо розвивати вертикальні та горизонтальні зв’язки на різних рівнях: від центральних органів виконавчої влади до аграрних асоціацій та фермерських господарств. Наша сила — в єдності. А результат роботи Мінагрополітики — це результат країни загалом», — зазначив Віталій Коваль.
Міністр повідомив, що серед пріоритетів діяльності в 2025 році — євроінтеграція, розмінування сільськогосподарських земель та повернення їх в обробіток, цифровізація, розвиток агропереробки, підтримка малих і середніх фермерів, особливо на прифронтових територіях, розвиток тваринництва, рибної галузі та меліорації. Також Віталій Коваль підкреслив необхідність будівництва овочесховищ для зміцнення продовольчої безпеки та розвитку галузі біоенергетики для забезпечення енергонезалежності країни.
Учасники засідання також повідомили, що в 2024 році Мінагрополітики затвердило Стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій до 2030 року, ухвалено важливий євроінтеграційний закон про Державний аграрний реєстр, у якому вже зареєстровано понад 180 тис. користувачів. Крім того, запущена низка е-реєстрів, серед яких «єТваринництво», «єРослинництво».
Читайте також
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом