Меморандум щодо стабілізації цін на газ не працює, можливе зростання цін на хліб, – Укрхлібпром

хлеб

Об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості “Укрхлібпром” заявляє, що Меморандум щодо стабілізації цін на газ не працює, можливе зростання цін на хліб. Про це Українським Новинам повідомив генеральний директор “Укрхлібпрому” Олександр Васильченко.

“Меморандум від 31 грудня 2021 року, підписаний представниками хлібопекарських і борошномельних асоціацій, поки не працює, оскільки питання забезпечення хлібопекарських і борошномельних підприємств газом за пільговою ціною перебуває на стадії узгодження”, – повідомив він.

За його словами, ціна на газ для підприємств за рік зросла в 10 разів, підприємства укладають договори щодо ринкової вартості газу від 47 тис. гривень до 58 тис. гривень із ПДВ за 1 тис. кубометрів.

Він зазначив, що на 11 січня 2022 року реального рішення щодо постачання газу за пільговою ціною поки немає.

“Підприємства зазнають збитків. Як проміжне рішення – досягнуто домовленості, насамперед із великими торговими мережами, щодо підвищення цін на масові види хліба в січні – на 10%. Якщо пільгова ціна на газ для хлібопекарських підприємств не стане реальністю – слід очікувати подальшого різкого зростання цін на хліб та хлібобулочні вироби”, – повідомив Васильченко.

 

Українськi Новини

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox