Мексика збільшить імпорт кукурудзи та пшениці, незважаючи на зростання врожаю
Урожай зернових культур у Мексиці у сезоні 2024/2025 відновиться після небувалої посухи у сезоні 2023/2024. Про це йдеться у доповіді Іноземної сільськогосподарської служби при Мінсільгоспі США (FAS USDA).
Виробництво кукурудзи наступного сезону збільшиться до 25,0 млн т завдяки збільшенню посівних площ і відновленню врожайності до середнього рівня. У посушливому сезоні 2023/2024 Мексика зібрала 22,7 млн. т кукурудзи.
Незважаючи на очікуване зростання врожаю, імпорт кукурудзи збільшиться до 22,2 млн т, що на 0,2 млн т вище за рекорд сезону 2023/2024. Внутрішнє споживання кукурудзи продовжить зростати через активніший попит на корми.
Валовий збір пшениці досягне 2,8 млн т, що нижче середнього рівня, але на 0,1 млн т вище показника сезону 2023/2024.
Імпорт пшениці наступного сезону збільшиться до 5,7 млн т, що на 0,5 млн т більше, ніж буде імпортовано цього сезону.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом