Мексика додає тимчасові 50% мита на експорт білої кукурудзи
Мексика додає на білу кукурудзу, основну місцеву продовольчу культуру, експортний податок у розмірі 50% до 30 червня, заявивши, що це необхідно для гарантування пропозиції та стабільності цін, повідомляє Reuters з посиланням на постанову уряду.
Згідно з останніми даними Міністерства сільського господарства, у 2022 році Мексика виробила майже 23 млн тонн білої кукурудзи. Більшість кукурудзи споживається на місці, і лише невелика кількість експортується.
Згідно з даними Міністерства, з січня по жовтень 2022 року Мексика експортувала лише 238 тис. тонн білої кукурудзи та імпортувала 614 тис. тонн жовтої кукурудзи за той самий період. Мексика самозабезпечує себе білою кукурудзою, але залежить від імпорту жовтої кукурудзи, яка в основному використовується на корм худобі та купується майже повністю у Сполучених Штатах .
Читайте також
Болгарська пшениця на початку 2026/27 МР: збір жнив починається, ринок поки ще не ...
Сади Полісся нарощують площі вишневих насаджень
Ринок гречки входить у новий цикл зростання цін
Світове виробництво сочевиці у 2026/27 МР скоротиться після рекордного сезону
З 1 липня вперше зареєстровані вантажівки для міжнародних перевезень мають бути об...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом