Марокко може стати воротами до Африки для українського зерна
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з міністром закордонних справ, африканського співробітництва та в справах закордонних марокканців Нассером Бурітою.
“Українська пшениця є однією із традиційних складових марокканського хлібу. Сьогодні ми відкрили двері, які ведуть до нових можливостей для наших держав, бізнесу та громадян”, – наголосив Кулеба.
Глави МЗС України та Марокко обговорили продовольчу безпеку в Африці. Вони констатували необхідність подальшої безперешкодної роботи “Чорноморської зернової ініціативи”, яка відіграє важливу роль в постачанні продовольства на глобальні ринки. У цьому контексті марокканська сторона представила можливості Марокко як воріт до Африки.
Кулеба та Буріта домовилися провести переговори України та Марокко щодо спрощення торгівлі, аби визначити перспективні напрями економічної взаємодії, збільшити обсяги торгівлі та пожвавити прямі контакти бізнесу, а також переговори щодо спрощення візового режиму.
Позначки:Україна, зерно, Марокко, зона вільної торгівлі
Читайте також
Який шлях обере Болгарія в питанні заборони українського соняшнику?
Ощадбанк видаватиме аграріям кредити на розмінування полів
Китайська держкомпанія вперше імпортувала канадську тверду пшеницю
Ціни на сою в Україні зростають на тлі шаленого експортного попиту та стримування ...
Зеленський підписав закон про державний бюджет на 2024 рік
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом