Малайзія подвоїть експорт пальмової олії до Китаю

Джерело:  Oilworld
пальмовое масло

Малайзія подвоїть експорт пальмової олії до Китаю до півмільйона тонн на рік на тлі обмежень на постачання товару, що висуваються Євросоюзом, передає малайзійське агентство новин Bernama з посиланням на прем’єр-міністра країни Анвара Ібрагіма.

За даними видання, прем’єр оголосив про плани збільшення поставок у процесі виставки Китай-АСЕАН у південно-китайському місті Наннін. У її рамках представники Китаю та Малайзії підписали інвестиційні угоди на суму 4,2 мільярда доларів.

“Імпорт малайзійської пальмової олії до Китаю подвоїться з нинішніх 250 тисяч тонн до 500 тисяч тонн на рік після підписання меморандуму про взаєморозуміння між компаніями Sime Darby Oils International Ltd (Sime Darby Oils) і Міжнародної Guybu прем’єра за підсумками виставки.

Раніше повідомлялося, Малайзія відкладе торговельні переговори з Євросоюзом, домагаючись справедливішого ставлення до малих підприємств виробництва пальмової олії. Влітку Малайзія направила високопосадовців у ЄС, щоб висловити занепокоєння з приводу закону про вирубку лісів, який, на думку малайзійської влади, може завдати шкоди малому фермерському бізнесу. Проте про підсумки цих переговорів не повідомлялося.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox