LTG перевозить до Клайпеди 15 тис. т українських зернових на місяць

Джерело:  Порти України

Обсяг перевезення української сільгосппродукції до порту Клайпеда у Литві транзитом через Польщу досяг 15 тис. тонн на місяць. Про це заявив керівник «Литовських залізниць» (LTG) Егідіюс Лазаускас.

Наразі до Клайпеди везуть в основному зерно, а назад — паливо.

Українці везуть зерно до Литви як альтернативу Одесі, а дизпаливо везуть додому з Клайпеди, тому що попит на нього в Україні зараз величезний і є проблеми з його постачанням”, — сказав керівник LTG.

За його словами, після того, як у травні транспортна компанія LTG Cargo розпочала перевезення сільгосппродукції з України до Клайпедського порту через Польщу, до вересня було перевезено близько 50 тис. тонн цих вантажів.

В останні місяці кількість цих вантажів збільшилася і сягає близько 15 тис. тонн на місяць, на рік може бути перевезено близько 200 тис. тонн”, — додав Лазаускас.

Як уточнили у LTG, з травня до кінця серпня з України до Литви прибув 31 поїзд.

Наприкінці червня LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської залізничної вантажної компанії AB LTG Cargo, відновила діяльність в Україні. Таке рішення було прийнято з урахуванням значного зростання потреби бізнес-замовників з України в перевезенні зерна та інших вантажів із країни.

Незважаючи на те, що LTG Cargo Ukraine тимчасово призупинила свою діяльність з березня у зв’язку з російським військовим вторгненням до України та з огляду на затор регулярних логістичних мереж, які є життєздатними для регіону, LTG Cargo та LTG Cargo Polska протягом цього періоду докладали цілеспрямованих зусиль для налагодження альтернативних маршрутів вантажних перевезень з України через Польщу.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox