Ліван закупив на тендері 30 тис. тонн української пшениці

Уряд Лівану придбав близько 30 000 метричних тонн продовольчої пшениці на тендері цього тижня, яку, як очікується, буде поставлено з України, повідомляє Рейтерс з посиланням на європейських трейдерів.
Пшениця з протеїном 11,5% була закуплена за ціною 253$/т С&F за умови спотової поставки.
Тендер фінансується Світовим банком в рамках своєї постійної програми закупівлі пшениці для допомоги Лівану.
Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.
Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!
Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Найцікавіше з програми — вже тут!
Україна та Єврокомісія домовились розробити нові умови торгівлі до кінця липня
Посів пшениці в Аргентині розпочався в хорошому темпі
Знижену ставку на зерновози продовжили на червень
Малайзія розширює використання біодизелю B20 в аеропорту Куала-Лумпура
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом