Київська Школа Економіки проаналізує сільгоспвиробництво для міністерства
Міністерство аграрної політики та продовольства України та громадська організація «Інститут Київська Школа Економіки» уклали Меморандум про співпрацю.
Про це повідомляють у Мінагрополітики.
Документ підписали виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький та президентка громадської організації «Інститут Київська Школа Економіки» Наталія Шаповал.
Аналітична підтримка з боку Київської школи економіки буде охоплювати основні товарні ринки. Зокрема, зернові та олійні культури, овочеві, баштанні, технічні культури, тваринництво та тваринницьку продукцію, ГМО, органічні товари, аквакультуру, рибництво.
Згідно з Меморандумом сторони використовуватимуть сучасні інструменти аналізу та моніторингу для оцінки результатів впровадження розроблених Мінагрополітики стратегій розвитку аграрного сектору.
Читайте також
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Скорочення експорту соняшникової олії з Чорноморського регіону не змінює баланс св...
Україна просить партнерів допомогти розблокувати морський експорт зерна та активує...
USDA прогнозує скорочення врожаю пшениці в Канаді на 13% у 2026/27 МР
В Україні фіксують історично низький рівень води в річках, що посилює ризики для а...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом