Китай з 1 травня обнулить мита на товари з 53 країн Африки
Китайська влада з 1 травня скасує мита на товари з 53 країн Африки. Про це заявив голова КНР Сі Цзіньпін.
“Китай з 1 травня 2026 року в повному обсязі реалізує заходи щодо запровадження нульових тарифів щодо всіх 53 африканських країн, з якими він підтримує дипломатичні відносини”, – йдеться у привітанні, яке Сі Цзіньпін направив голові Африканського союзу (АС) Жоау Лоуренсу з головою наступного за місячним календарем року Червоного коня.
Як уточнив голова КНР, одночасно Пекін має намір просувати переговори щодо угоди про всеосяжне економічне партнерство з метою розвитку та розширення доступу африканської продукції на китайський ринок. Він пообіцяв оптимізувати роботу “зеленого каналу” для товарів із Африки.
“Ці нові заходи Китаю щодо розширення відкритості на високому рівні, безсумнівно, нададуть нові можливості для розвитку Африки та втілення в життя китайсько-африканської мрії щодо модернізації”, – додав Сі Цзіньпін.
Читайте також
Agri Intelligence 2026/27: Ваша стратегічна перевага на ринках насіння, ЗЗР та добрив
ОВК можуть отримати 50% компенсації за відродження державних меліоративних систем
Очікується, що ціни на пальмову олію продовжать зростати після короткострокової ко...
Спаржа залишається прибутковою попри складний старт сезону
У квітні Грузія скоротила імпорт пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом