Китай відкрив ринок для ріпакового та соєвого шроту з Уругваю

Китай з 6 червня відкрив імпорт рапсового та соєвого шроту з Уругваю, випливає із повідомлення Головного митного управління (ГТУ) КНР.
Таким чином Уругвай став 12 країною, що постачає ріпаковий шрот до Китаю після введення стовідсоткового ввізного мита на цю продукцію канадського походження. Раніше на частку Канади припадало 70% постачання, нагадує Reuters.
Трейдери та аналітики очікують дефіциту в КНР вже в третьому кварталі, при цьому альтернативні джерела навряд чи зможуть компенсувати обсяги, що випадають.
До цього Китай дозволяв імпорт ріпакового шроту з 11 країн, включаючи росію, Казахстан, Пакистан, Японію, Ефіопію, Австралію, Індію та Білорусь.
Імпорт соєвого шроту дозволено з росії, Аргентини, Бразилії, Південної Кореї, білорусі, Замбії, Казахстану та Тайваню.
Читайте також
Преслав Райков, Eleen Marine Group, Болгарія – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
У менеджменті Kernel відбулися зміни
Прибуток John Deere у третьому кварталі впав на чверть
Експортні ціни на ячмінь в Україні зростають на тлі низької пропозиції
Прогнози дощів у Кот-д’Івуарі чинять тиск на ціни на какао
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом