Китай сповільнив імпорт цукру

Китайський імпорт цукру залишиться низьким і при цьому значно поступається торішньому рівню, незважаючи на недавнє зниження ф’ючерсів на цукор-сирець, оскільки ціни на цукор у Китаї падають, а морські перевезення залишаються дорогими, заявила у вівторок консалтингова компанія з цукру CovrigAnalytics. Про це передає Reuters.

«Падіння внутрішніх цін у Китаї не дивне, оскільки внутрішнє виробництво набирає обертів і на сезонній основі має досягти піку до кінця січня», — зазначає CovrigAnalytics.«Більш того, Китай уже імпортував значні обсяги цукру у 2020-2021 роках (близько 6,7 млн ​​т — 83,5% з яких це цукор-сирець), що набагато перевищує існуючий структурний річний дефіцит у розмірі близько 4,8-5 млн т», — йдеться у звіті.

CovrigAnalytics повідомила, що протягом сезону виробництва цукру з жовтня 2020 року по вересень 2021 року Китай імпортував на 2,2 млн т більше, ніж йому було необхідно, тому країна не поспішає із закупівлями.

Китай входить до трійки найбільших світових імпортерів цукру, поряд з Індонезією та США.

Консультанти кажуть, що ринку цукру необхідно знайти деяку підтримку, щоб уникнути подальших втрат. Це може статися через нові покупки у переробників в інших країнах, оскільки ціни здаються привабливішими, або через поновлення покупок у фондів, які нещодавно ліквідували частину своїх довгих позицій.

 

Укрцукор

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox