Китай розширює розслідування щодо субсидій на молочну продукцію у ЄС
Китай розширить сферу свого антисубсидійного розслідування щодо імпорту молочної продукції з Європейського Союзу, щоб охопити додаткові програми субсидій, а також програми Данії, Франції, Італії та Нідерландів.
Відповідне рішення уряд Китаю ухвалив після заяви місцевих представників молочної промисловості, пише Reuters.
Доповнення не включає нові молочні продукти та враховує заяви членів ЄС і консультації з представниками ЄС, йдеться в урядовій заяві.
«19 листопада слідчі органи провели консультації з представниками ЄС щодо нових програм, які будуть додані», — йдеться в повідомленні.
За даними китайської митниці, Європейський Союз був другим за величиною джерелом молочних продуктів у Китаї, поступаючись лише Новій Зеландії.
За даними ЄС, Китай був другим за величиною місцем призначення сухого знежиреного молока торік і четвертим для вершкового масла та сухого цільного молока.
Читайте також
Мінʼюст зареєстрував наказ про підвищення вантажних тарифів УЗ з 1 серпня
Індія шукає альтернативи соняшниковій олії з Чорноморського регіону через перебої ...
Жнива на Буковині проходять із вищою врожайністю, але прибутковість аграріїв під з...
Bunge очікує вищий прибуток у 2026 році після успішного другого кварталу
УЗА підвищила прогноз урожаю зерна в Україні, експорт при відкритих портах може ся...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом