Китай. Виробництво та імпорт свинини зростуть у 2023 році
Очікується, що рішення Китаю скасувати свої обмеження політики нульового COVID покращить попит на продукти зі свинини у 2023 році. Прогнозується, що виробництво та імпорт свинини зростуть у 2023 році.
Прогнозується, що виробництво свинини в Китаї досягне 55,5 млн. метричних тонн (млн тонн) у 2023 році, що є незначним збільшенням. Очікується, що виробники відреагують на вищий споживчий попит після зняття внутрішніх обмежень COVID. Подальше зростання виробництва свинини обмежуватиметься ціною свинини.
Очікується, що у 2023 році імпорт свинини зросте майже на 4% у річному обчисленні та досягне 2,2 млн тонн через підвищення споживчого попиту після зняття обмежень, пов’язаних із COVID, але подальше зростання стримуватиметься збільшенням внутрішнього виробництва.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом