Криза українського зерна в ЄС: на вирішення питання піде кілька тижнів
Деякі країни вже погодили план ліцензування української агропродукції, що постачається до Євросоюзу.
Про це у телеефірі повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.
Він зазначив, що зараз ведеться робота з п’ятьма сусідніми країнами (Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією, Болгарією) для розблокування агроекспорту.
«З Румунією вже відбувся обмін нотами. Тобто де-факто і де-юре країна підтвердила, що буде працювати за цим планом. Дехто взяв паузи для підготовки питань», — сказав міністр.
Сольський уточнив, що поточного тижня відбудуться зустрічі з представниками цих країн та Єврокомісії.
«Я думаю, це питання декількох тижнів. По суті Румунія і Болгарія вже працюють за цим варіантом. Вони чекають від нас наступних кроків. Угорщина, Словаччина і Польща ще в переговорах і узгодженні», — зазначив він.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Конкуренція і біопаливний фактор формують нову динаміку ринку олійних культур
У Раді пропонують відновити Міністерство транспорту
Китай використовує стратегічні запаси сірки як тактичний буфер перед загрозою дефі...
Україна та Німеччина обговорили експорт біометану
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом