Котирування на пальмову олію підтримують плани Індонезії збільшити її вміст у біодизелі до 40%
Найбільший світовий виробник пальмової олії – Індонезія в лютому підвищила обов’язкову частку біодизельного палива з 30% до 35%, а в наступні роки планує збільшити її до 40%, щоб зменшити залежність від сирої нафти та максимально використовувати власні ресурси, – повідомили у міністерстві енергетики країни.
Для цього влада проводить дорожні випробування мандату В40, хоча в окремих регіонах не був повною мірою реалізований перехід на 35%, оскільки частина устаткування для змішування потребує модернізації та працює некоректно. Міністерство енергетики наполягає, щоб до 1 серпня мандат В35 був повністю виконаним.
Станом на 25 червня споживання біодизеля в країні склало 5,2 млн кілолітрів із 13,15 млн кілолітрів, виділених на цей рік.
Плани Індонезії збільшити виробництво біодизеля на тлі перших проявів погодного явища Ель-Ніньйо можуть скоротити світові запаси найпопулярнішої продовольчої олії, що призведе до зростання цін на пальмову олію вже цьогоріч.
Вересневі ф’ючерси на пальмову олію на біржі Bursa в Малайзії в середу виросли на 2,2% або 81 рінггитів/т до найвищого з 19 червня рівня 3756 рінггитів/т або 804,45 $/т, відігравши падіння попередньої сесії завдяки зростанню цін на сиру та конкуруючу продовольчу олію.
Збільшення знижки на пальмовий олеїн у порівнянні з соєвою олією дозволяє сподіватися на відновлення експорту у липні.
На біржі в Даляні ф’ючерси на соєву олію виросли на 0,8%, а на пальмову – на 2,3%, а на біржі в Чикаго ф’ючерси на соєву олію подорожчали на 0,4%.
Індонезія на період 1-15 липня встановила довідкову ціну на сиру пальмову олію (СРО) на рівні 747,23 $/т, тоді як зараз вона складає 723,45 $/т.
Малайзія за 1-25 червня скоротила у порівнянні з відповідним періодом травня експорт пальмової олії на 4,5% за оцінками компанії AmSpec Agri Malaysia, або на 8,7% за даними сюрвейєра Intertek Testing Services.
Читайте також
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Заблоковані судна «Нібулону» вийшли з портів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом