Котирування на нафту трохи знизились після того, як перші танкери пройшли через Ормузьку протоку
Інформація про те, що кілька танкерів з нафтою пройшли через Ормузьку протоку, призвела до незначного зниження цін на нафту, яке припинилося, коли стало відомо, що це були судна країн, які домовилися з Іраном. При цьому військові США так і не забезпечили військовий конвой для решти танкерів.
Вчора Іран пропустив через протоку 4 танкери (пакистанський, індійський та два грецьких), тоді як раніше він пропускав всі китайські кораблі. Це свідчить про те, що тепер всім країнам потрібно буде домовлятись з іранцями про прохід суден. При цьому Іран заявив, що буде пропускати судна, не пов1язані зі США чи Ізраїлем, а США повідомили, що не будуть зупиняти експорт іранської нафти.
По домовленості з Іраном військові кораблі Індії вчора почали супровід індійських танкерів, що проходили Ормузькою протокою.
Нагадаємо, що президент Трамп закликав всі країни, зокрема й НАТО, приєднатись до розблокування протоки, проте майже ніхто на це не погодився, що виглядає, як особиста поразка президента США, чия країна втрачає контроль над ситуацією в регіоні.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
Весняна посівна в рф стартувала найгірше за багато років
Ціни на сою в Україні продовжують зростати, але експортний попит знижується
США вимагають від Литви відновити транзит білоруських добрив
Україна може стати однією з перших країн, де рух зерна на елеваторах контролюватим...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом