Компанія Прометей закінчила збір зернових із відмінним результатом

Виробничий напрямок Групи компаній відзвітував про закінчення жнив ранніх зернових. Площа збору пшениці в Миколаївській області склала 6 500 га, всього було намолочено більше 45 тис тонн збіжжя. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.
«Цьогорічні погодні умови сприяли вегетації зернових на Півдні України, – коментує збір врожаю агроном-технолог Ілля Троїцький, – тому маємо відмінний результат. Водночас результату сприяла злагоджена робота колективу та технічна підготовка до обмолоту».
Роботи на полях не закінчуються, наступним кроком аграріїв Прометея є підготовка полів до посіву озимого рапса. Зокрема, триває закупка міндобрив, обробка ґрунту та підготовка техніки до посівної.
Читайте також
Нуран Еззельдін, Засновниця та CEO, Granos Oros – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
Китай запровадить мито на канадський ріпак у розмірі 75,8%
Різниця між фуражною та продовольчою пшеницею в Україні досягла рекордних 1350 грн/т
Польща – переробники ріпаку та фермери: хто виграє?
ТАС Агро збільшить експорт у 7,5 раза завдяки трейдингу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом