Компанія «Данон» хоче перенести своє підприємство з Херсонщини до Черкаської області
Компанія «Данон» планує перенести своє підприємство з Херсонської до Черкаської області. Таким чином вона намагається зберегти свої потужності від російських обстрілів і забезпечити їх необхідною сировиною, якої на півдні зараз недостатньо. Про це в інтерв’ю Центру журналістських розслідувань розповів директор департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Юнусов.
«Ми не зацікавлені в їхньому переміщенні на Черкащину, бо сподіваємося на скоріше звільнення лівобережжя Херсонської області і повернення до мирного життя. Нам буде потрібний завод, робочі місця для людей, податкові надходження до бюджету. Але з точки зору державних інтересів і інтересів підприємства зараз важливо зберегти потужності. Залишати їх на Херсонщині дуже ризиковано, бо вони можуть бути знищені окупантами», – сказав Дмитро Юнусов.
Він додав, що компанію «Данон» зараз важко забезпечити сировиною, бо на Херсонщині залишилося лише два підприємства, які можуть задовольняти цю потребу. Решта молочних ферм або знищені, або ще не відновили свою діяльність.
Раніше про свій намір відновити в Одеській області втрачений через окупацію Каховки завод з переробки томатів заявила компанія «Чумак».
За словами Дмитра Юнусова, про свій намір повернутися на Херсонщину після її повного звільнення від російських загарбників заявили представники дому марочних коньяків «Таврія» з Нової Каховки і компанія «Agrofusion», яка має завод з переробки томатів у Голій Пристані.
Як повідомляв ЦЖР, ще в лютому 2022 року компанія «Данон» закрила свій завод у Херсоні, а його виробничі потужності зазнали значних пошкоджень через воєнні дії Росії в цьому регіоні.
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом