Кернел купив олійний термінал у порту Південний
Агрохолдинг “Кернел” Андрія Веревського наприкінці минулого року придбав термінал з перевантаження соняшникової олії у порту “Південний” біля Одеси. Вартість підприємства становила $19,8 млн, йдеться у квартальному звіті компанії.
“У грудні 2022 року Кернел успішно завершив придбання 100% частки в терміналі з перевалки харчових олій, розташованому в порту Південний”, — йдеться в документі.
Термінал має потужності для зберігання 49 400 тонн соняшникової олії.
Кернел також має зернові термінали Трансбалктермінал та Трансгрейнтермінал у морському порту Чорноморськ.
До початку російської агресії Кернел посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також був найбільшим виробником та продавцем соняшникової олії в пляшках в Україні.
Читайте також
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
Блокада портів може пришвидшити розвиток агропереробки в Україні
Аргентина може стати головним бенефіціаром проблем з експортом зерна з Чорного мор...
У Раді пропонують обнулити експортні мита на сою, ріпак і соняшник: зареєстровано ...
Індійський ШІ вже контролює шкідників на 73 сільгоспкультурах
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом