Кернел інвестував в будівництво ОЕЗу $200 млн, прийом соняшнику розпочнеться вже восени

«Кернел» завершує будівництво одного з найпотужніших олійноекстракційних заводів Європи — Старокостянтинівського ОЕЗу. Загальна сума інвестицій, спрямованих на реалізацію цього проєкту, вже склала понад $200 млн.
Про це повідомляє пресслужба «Кернел».
Наразі актив готовий на 85%. Пусконалагоджувальні роботи виробничої лінії заплановано вже на початок наступного календарного року.
«Річна потужність заводу в Старокостянтинові — 1 млн тонн насіння соняшнику. Запуск підприємства такого масштабу сприятиме вирішенню питань з надлишками сировини в регіоні та підвищенню інтенсивності конкуренції на ринку. Наша країна отримає додаткову точку опори у вигляді створення нових робочих місць і систематичного наповнення бюджетів усіх рівнів податками», — зазначив СЕО Кернел Євген Осипов.

Читайте також
ОНОВЛЕНО ДАНІ ПО ЯРИМ КУЛЬТУРАМ! Україна: Прогноз посівних площ та врожаю зернових...
Прогноз: виробництво зерна в ЄС може зрости
Чиновники таки не дозволили займатися рослинництвом біля Чорнобильської АЕС
Україна може збільшити експорту ячменю в 2025/26 маркетинговому році
Світові ціни на пшеницю і кукурудзу знижуються
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом