Kernel експортував 4,4 млн т зернових та олійних

За дев’ять місяців 2025 фінансового року зменшив обсяг надходження зернових на елеватори Kernel скоротився до 2,7 млн т, що на 2% порівняно з аналогічною датою минулого року.
Про це йдеться у звіті компанії.
Обсяг експорту зернових у третьому кварталі 2025 ФР в компанії зменшився на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 1,6 млн т, що пов’язано зі скороченням врожаю в Україні.
Загалом за дев’ять місяців Kernel експортував 4,4 млн т зернових та олійних культур, що відповідає 12% національного обсягу експорту.
Перевалка через експортні термінали у третьому кварталі досягла 2,5 млн т, що на 2% більше у річному вимірі. До цього обсягу увійшли 1,8 млн т зернових, 0,3 млн т харчової олії, а решту склали продукти переробки олійних культур.
Загалом за дев’ять місяців обсяг перевалки становив 7,3 млн т — на 65% більше у річному вимірі, що пояснюється низькою базою порівняння у 2024 фінансовому році через закриття чорноморських портів на початку сезону.
Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.
Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!
Читайте також
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом