Кабмін змінив правила затвердження мінімальних експортних цін
Кабінет Міністрів скоригував правила встановлення мінімальних експортних цін на ряд ключових товарів, таких як мед, соя, ріпак, пшениця, кукурудза, соняшникова олія та ячмінь.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Він зазначив, що внесено зміни до Порядку затвердження мінімально допустимих експортних цін на окремі види товарів. Зокрема внесли поправки до умов поставок, що використовуються для розрахунку мінімальних експортних цін на сільгосппродукцію, а саме: мед, соєві боби, насіння ріпаку, пшеницю, кукурудзу, соняшникову олію та ячмінь.
Розрахунок мінімальних експортних цін на певні товари тепер базується на десятому процентілі, а не на п’ятому, як було раніше. Крім того, при визначенні цих цін не враховуються дані попереднього місяця на товари, що декларувалися за форвардними контрактами, а також за відповідними кодами УКТЗЕД, тобто операції з вивезення насіння.
Також встановлено, що мінімально допустима експортна ціна на окремий вид товару не може бути меншою ніж мінімальна ціна на даний вид товару за такою ж умовою поставок у попередньому місяці.
Детальніше дивіться в постанові КМУ
Читайте також
Україна змінює структуру посівів на користь олійних
США спрямовують $14 млн на розширення експорту сої через нову торговельну програму
Розвиток зрошення потребує системного управління водними ресурсами
“Меркосур” обговорить можливе повернення Венесуелі членства в економічному союзі
Грантові програми на сади, теплиці та овочесховища оновили під норми ЄС
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом