Кабмін виділив кошти на закупівлю 125 тис. т зерна для Африки
Кабінет Міністрів України виділив кошти на закупівлю пшениці або кукурудзи для відправлення до країн Африки. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 21 березня, передає Урядовий портал.
«У сфері міжнародного співробітництва затверджуємо сьогодні також постанову про продовження та необхідне фінансування ініціативи Президента України Grain from Ukraine. Наша країна залишається одним із гарантів світової продовольчої безпеки. Буквально цього тижня відвантажили чергове судно з 30 тис. т гуманітарної пшениці для Ємену. Виділяємо необхідні кошти, щоб ініціатива тривала», — зазначив він.
За словами прем’єра, на ці кошти буде закуплено 125 тис. т пшениці або кукурудзи, яка потім буде доставлена як гуманітарний вантаж до країн Африки.
«Загалом у межах «зернової ініціативи» Україна відправила вже понад 25 млн т агропродукції через чорноморські порти. І ми розраховуємо не лише на продовження, а й на розширення цього проєкту», — додав він.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом