Кабінет міністрів ліквідував Мінагрополітики
Кабінет міністрів 21 липня ліквідував Міністерство аграрної політики та продовольсьва України. Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
«Прийнято рішення ліквідувати Міністерство аграрної політики та продовольства та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів і покласти їх функції на Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України», — йдеться у повідомленні.
Правонаступником майна, прав і обов’язків Мінагро є Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України. Також утворили комісії з ліквідації Мінагро та Міндовкілля.
Міністерство економіки України перейменовують на Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України.
Читайте також
Урожай озимої пшениці в західних областях може знизитися на 15–20% через погодні у...
Індія схвалила рекордні державні закупівлі бобових та олійних культур
Набув чинності закон, який запускає другий етап реформи меліорації в Україні
MARS прогнозує врожайність основних культур у ЄС нижче минулорічного рівня
В Україні запускають масштабну цифрову трансформацію у сфері захисту рослин
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом