Йорданія скасувала пшеничний тендер та оголосила новий на 120 тис. тонн

Джерело:  УкрАгроКонсалт
зерно
UkrAgroConsult

Йорданія скасувала тендер на закупівлю пшениці та оголосила новий тендер на постачання зерна. За інформацією трейдерів, країна відмовилася від тендера, запланованого на вівторок, однак одночасно оголосила новий міжнародний тендер на закупівлю до 120 тис. тонн пшениці. Кінцевий термін подання пропозицій встановлено на 10 лютого.

Причини скасування попереднього тендера офіційно не уточнюються, однак учасники ринку традиційно пов’язують такі рішення з ціновими умовами або змінами ринкової кон’юнктури.

Детальна інформація щодо експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансів попиту та пропозиції, цінових тенденцій, стану посівів та ходу збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.

Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!

Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/uk/register/1

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!