Йогурт, кефір, мінвода, сіль включені до списку продуктів критичного імпорту України
Йогурт, кефір, мінвода, тютюнова сировина, сіль, водень, фотопластини та фотоплівка, двері, вікна та їх рами, сигаретний папір, вата, колготки, шкарпетки та бюстгальтери, мішки та пакувальні пакети – нові позиції, включені до переліку товарів критичного імпорту України .
Відповідно до постанови уряду №266 від 13 березня, яка оприлюднена на його сайті, перелік також поповнений склом та дзеркалами, сріблом, різними видами металопродукції, алюмінієвими металоконструкціями, насосами, друкованими схемами, причепами та напівпричепами.
Як повідомлялося, після початку військової агресії Росії 24 лютого уряд того ж дня ухвалою №153 визначив перелік товарів критичного імпорту, для закупівлі якого Національний банк України дозволяє купувати валюту. Це вже десяте розширення цього списку за час, який минув після його початкового затвердження.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом