Італійська залізниця долучиться до будівництва сухого порту в Україні

Італійська залізниця (FS Group) готова, попри війну, заходити на ринок України та брати участь у будівництві інтермодального сухого порту Horonda Platform. Таких портів у FS Group — більше 30 по всій Європі. Про це повідомив директор компанії «Агрікон-Південь» Ігор Бочан.
Представники компанії вже ознайомилися з транспортною інфраструктурою регіону, в якому почнеться будівництво, зустрілися з представниками Укрзалізниці та адміністрацією регіону.
Офіційно проєкт будівництва сухого порту на Закарпатті стартував на конференції по відбудові України Re-build Ukraine у Римі, за участю премʼєра Італії пані Джорджії Мелоні та провідних промислових бізнес-груп Італії.
Як повідомлялося раніше, у Мукачівському районі планують побудувати термінал з використанням євроколії до колишнього елеватора.
Читайте також
Мінагрополітики оновило “Державний аграрний реєстр”
Експортний попит на кукурудзу в Україні буде високим до кінця червня, а з липні на...
У травні Китай на 37,5% збільшив імпорт сої з Бразилії
Говорити про повну відсутність українського жита для хліба немає підстав
Державний закупник зерна в Єгипті очікує на постачання французької пшениці з суботи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом