Індонезія скоротить експорт пальмової олії в 2024 році – GAPKI

Цього року Індонезія може експортувати приблизно 29 млн тонн пальмової олії, що на 4% нижче за рівень 2023 р. Про це повідомляє Nasdaq з посиланням на прогноз національної асоціації GAPKI.
Голова галузевого об’єднання Едді Мартоно у понеділок уточнив, що виробництво у аналізований період, як очікується, зросте не більше ніж на 5% до 2023 р. При цьому даних за минулий рік він не навів.
У січневому звіті Мінсільгоспу США (USDA) йдеться, що світове виробництво пальмової олії в 2023/24 МР складе 79,464 млн тонн проти 77,563 млн тонн сезоном раніше.
На ринку традиційно домінуватимуть Індонезія і Малайзія – 47 млн тонн (46 млн тонн) та 19 млн тонн (18,387 млн тонн) відповідно. Серед лідерів також Таїланд, Колумбія і Нігерія – сумарно вони виготовлять 6,85 млн тонн у 2023/24 МР проти 6,615 млн тонн у 2022/23 МР.
Читайте також
ОНОВЛЕНО ДАНІ ПО ЯРИМ КУЛЬТУРАМ! Україна: Прогноз посівних площ та врожаю зернових...
Приймання заявок на дотації за кіз та овець стартувало у ДАР
Експерти IGC знову підвищили прогноз світового виробництва зерна у 2025/26 МР та о...
Україна віднесена до країн низького ризику за Регламентом ЄС щодо вирубки лісів
рф відмовляється від неофіційної мінімальної ціни експорту пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом