Індонезія планує закуповувати більше сої та соєвого шроту із США

Джерело:  OleoScope
соевый шрот

Індонезія збільшить імпорт продовольства та товарів зі США і скоротить замовлення з інших країн, у яких зараз закуповує продукцію, передає голова міністра економіки країни Аірлангга Хартарто.

Ейрлангга знаходиться у Вашингтоні в складі делегації високопосадовців, яка зустрінеться з американськими колегами для переговорів про відміну 32% мита на індонезійський експорт, запровадження якого було призупинено на 90 днів.

Індонезія запропонувала збільшити імпорт із США на суму до $19 млрд, включаючи імпорт енергоносіїв, а також збільшити закупівлі сільськогосподарської продукції, включаючи пшеницю, соєві боби та соєвий шрот, щоб ліквідувати профіцит у торгівлі з Вашингтоном та уникнути мит, якими загрожує.

Індонезія також працюватиме над критично важливими мінералами та спростить процедури, пов’язані з імпортом американської садівничої продукції, повідомив міністр. «Ми також сприятимемо американським компаніям, які працюють в Індонезії, в отриманні дозволів і пільг», — додав він.

Після зустрічі з торговим представником США та міністром торгівлі дві країни домовилися завершити переговори протягом наступних 60 днів.

Раніше Пакистан повідомив про те, що запропонує США закуповувати у Штатів більше бавовни та сої, щоб удвічі скоротити своє торгове сальдо і уникнути мит, запроваджених президентом Дональдом Трампом. Південно-азіатська країна хоче скоротити дисбаланс торгівлі з приблизно $4 млрд поточного фінансового року до менш ніж $2 млрд.

Компанії з Індонезії, найбільшого у світі виробника пальмової олії, також шукають нові ринки в Європі, Африці і на Близькому Сході, намагаючись захистити себе від наслідків торгової війни зі США.Пальмова олія є одним із найбільших експортних товарів Індонезії в США, і хоча Трамп оголосив про 90-денне призупинення мит, виробники кажуть, що невизначеність змушує їх шукати інші ринки збуту.

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!