Індонезія планує подвоїти субсидії на вирощування олійних пальм
Індонезія планує подвоїти субсидії на вирощування пальмових дерев до 60 мільйонів рупій (3833,87 долара) за гектар, заявив головний міністр економіки країни Аїрланга Хартарто, прагнучи прискорити реалізацію програми.
Індонезія в 2016 році запустила програму пересадки олійних пальм, що субсидується, щоб підвищити врожайність у дрібних фермерів без розчищення додаткових площ.
Проте впровадження йшло повільно, зокрема, через адміністративні бар’єри та побоювання фермерів з приводу втрати доходу, поки вони чекають, поки дерева дозріють.
Уряд повідомив, що перегляне вимоги щодо приєднання до програми.
Схема пересадки пальмових дерев дрібними фермерами спочатку передбачала заміну близько 2,5 мільйонів гектарів старих дерев до 2025 року.
Читайте також
Agro Ukraine Week 2026: три дні, які об’єднали аграрну Україну
Китайський ринок рослинних олій зростає на тлі рекордного імпорту пальмової олії
Сільгоспвиробництво в Україні сповільнює темпи зростання
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Пшениця та кукурудза подешевшали у вівторок на біржі в Чикаго, соя трохи зміцнилас...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом