Індонезія планує подвоїти субсидії на вирощування олійних пальм
Індонезія планує подвоїти субсидії на вирощування пальмових дерев до 60 мільйонів рупій (3833,87 долара) за гектар, заявив головний міністр економіки країни Аїрланга Хартарто, прагнучи прискорити реалізацію програми.
Індонезія в 2016 році запустила програму пересадки олійних пальм, що субсидується, щоб підвищити врожайність у дрібних фермерів без розчищення додаткових площ.
Проте впровадження йшло повільно, зокрема, через адміністративні бар’єри та побоювання фермерів з приводу втрати доходу, поки вони чекають, поки дерева дозріють.
Уряд повідомив, що перегляне вимоги щодо приєднання до програми.
Схема пересадки пальмових дерев дрібними фермерами спочатку передбачала заміну близько 2,5 мільйонів гектарів старих дерев до 2025 року.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом