Індонезія підтвердила акредитацію українських лабораторій для безперебійного експорту сільгоспродукції
Індонезійський Карантинний Орган поновив реєстрацію українських лабораторій як авторизованих установ для видачі сертифікатів про харчову безпеку українських сільськогосподарських продуктів.
Це іде мова про Одеську прикордонну державну контрольно-токсикологічну лабораторію з продовольчої безпеки Держпродспоживслужби та лабораторію ТОВ «Котекна Україна Лімітед» терміном на 3 роки.
Таким чином гарантовано подальші безперебійні поставки української сільськогосподарської продукції, насамперед пшениці, на ринок Індонезії.
«Це результат спільних дій дипломатів МЗС та фахівців Держпродспоживслужби. Спільно з заступником Голови Держпродспоживслужби Вадимом Чайковським підтримували постійний діалог з Індонезійським Карантинним Органом. Наші українські виробники можуть безперебійно експортувати свою продукцію», – підкреслив Олег Осіян, перший заступник Голови Держпродспоживслужби
Держпродспоживслужба продовжує сприяти та усувати технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечувати державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Ринок пшениці Чорноморського регіону входить у період нової конкуренції та ціновог...
Україна утримує лідерство з постачання соняшникової олії до ЄС
У Бангладеші посіви цукрової тростини скоротилися вдвічі за останні 10 років
Чорноморський регіон: Експортні стратегії під тиском світового ринку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом