Індія витратить $1,2 млрд протягом найближчих років на скорочення імпорту олії

Джерело:  OleoScope
Індія

Індія витратить 101 млрд рупій ($1,2 млрд) протягом наступних семи років, щоб скоротити свою залежність від імпорту рослинних харчових олій, повідомляє національна інформаційна агенція Малайзії.

Уряд Індії в четвер схвалив ініціативу під назвою «Національна місія з харчових олій — олійне насіння» щодо збільшення внутрішнього виробництва олійного насіння з 39 млн тонн у 2022/23 МР до 69,7 млн ​​тонн до 2030/31 МР.

Індія, найбільший у світі імпортер рослинної олії, закуповує більшу частину пальмової олії з Індонезії та Малайзії, а Аргентина, Бразилія, Україна та рф постачають їй соєву та соняшникову олію.

У 2022–2023 роках Індія імпортувала 16,5 млн тонн харчових олій, при цьому внутрішнє виробництво покрило 40–45% її загальних потреб. З 27,2 млн тонн масел і жирів, спожитих у 2023 році, 36% припало на пальмову олію.

У 2021 році Індія запустила «Національну місію з харчових олій – олійна пальма» з метою розширення місцевого вирощування олійної пальми. Нова ініціатива, поряд з місією з пальмової олії, спрямована на збільшення внутрішнього виробництва харчової олії до 25,45 млн тонн до 2030/31 МР, що покриє близько 72% прогнозованого попиту країни.

Згідно із заявою уряду, Індія прагне розширити посіви олійних культур ще на 4 млн гектарів за рахунок використання парових земель під рисом та картоплею, а також сприяння суміщенню та диверсифікації культур.

Минулого місяця Індія підвищила імпортне мито на пальмову олію та інші харчові олії на 20%, що, як вважається, допоможе місцевим виробникам олійних культур.

Позначки:, , , , , ,

Got additional questions?
We will be happy to assist!