Індія встановила історичний рекорд виробництва зерна
Індія досягла найвищого в своїй історії показника виробництва продовольчого зерна — 357 млн тонн, повідомив прем’єр-міністр Нарендра Моді у зверненні. За його словами, за останні десять років країна наростила обсяги виробництва на 100 млн тонн, що стало результатом модернізації агросектору та впровадження нових технологій у фермерських господарствах.
Моді підкреслив, що розвиток інфраструктури зрошення, програми підтримки фермерів і розширення площ під високоврожайними сортами сприяли цьому зростанню. За його словами, Індія нині впевнено зміцнює свою позицію як один із ключових виробників продовольчого зерна у світі.
Окремо прем’єр відзначив стрімке збільшення виробництва меду, яке за кілька років зросло з 76 тисяч до понад 150 тисяч тонн. Програма «Honey Mission» сприяла розповсюдженню 225 тисяч нових вуликів, що створило додаткові джерела доходу для тисяч сільських родин та дало поштовх галузі бджільництва.
Читайте також
Україна змінює структуру посівів на користь олійних
США спрямовують $14 млн на розширення експорту сої через нову торговельну програму
Розвиток зрошення потребує системного управління водними ресурсами
“Меркосур” обговорить можливе повернення Венесуелі членства в економічному союзі
Грантові програми на сади, теплиці та овочесховища оновили під норми ЄС
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом