Індія скоротить субсидії на добрива на 13%
Міністр фінансів Індії Нірмала Сітхараман заявила у своїй промові про проміжний бюджет у четвер, що уряд скоротить субсидію на добрива на наступний фінансовий рік до 1,64 трильйона рупій (19,8 мільярда доларів США).
Ця цифра на 13% нижча за переглянуту субсидію в 1,89 трильйона рупій (22,8 млрд. доларів США) на поточний фінансовий рік.
Скорочення субсидій відбувається на тлі падіння світових цін на добрива. Індійський уряд продовжує заохочувати використання органічних добрив, а споживання спірної наномочовини IFFCO зростає.
Хоча цей захід допоможе уряду скоротити бюджетний дефіцит, існують побоювання, що якщо фермери згодом зіткнуться з вищими витратами, вони можуть спробувати використати менше добрив, що може підірвати продовольчу безпеку Індії.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
Україна залишиться головним експортером соняшникової олії у світі та скоротить від...
Єврокомісія схвалила чотири ГМО-культури для імпорту та переробки
В Україні прогнозують зростання цін на овочі та фрукти влітку
Ціни на канадську пшеницю злетіли до максимуму з червня 2025 року, активізувавши п...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом