Індія продовжила безмитний імпорт жовтого гороху до кінця жовтня
Уряд Індії оголосив про зниження імпортного мита на зернобобові культури. Про це пише BlitzIndia.
Так, знижено до 0% мито на імпорт нуту сорту Дейзі. Крім того, продовжена до кінця жовтня дія безмитного режиму для імпорту жовтого гороху.
Зазначається, що ціни на нут у ключових виробничих регіонах Центральної Індії піднялися вище рівня мінімальної ціни підтримки (MSP) у 5440 рупій за центнер на 10-15% головним чином через зниження виробництва та падіння посівних площ.
Уряд Індії на початку квітня продовжив термін безмитного імпорту жовтого гороху на два місяці до 30 червня 2024 року. Передбачаючи скорочення виробництва нуту, уряд дозволив безмитний імпорт цієї продукції до 31 березня 2024 року і продовжив до 30 квітня.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом