Індія прагне заповнити глобальну прогалину в експорті пшениці
Індія хоче заповнити світову прогалину в експорті пшениці, яку залишила війна в Україні, а це означає, що якість її зерна матиме більше значення, ніж будь-коли, повідомляє УкрАгроКонсалт із посиланням на Bloomberg.
Індійська пшениця стала конкурентоспроможною вперше за багато років після того, як вторгнення Росії в Україну «перевернуло» світову торгівлю зерном, що спричинило боротьбу за альтернативні шляхи постачання. Індія, другий за величиною виробник у світі, нещодавно отримала схвалення від Єгипту як джерела імпорту пшениці, і очікує на рекордний експорт до 15 млн тонн у 2021 році.
Це означає, що вона повинна протистояти викликам, які раніше гальмували експорт. Проблеми з якістю спонукали деяких покупців бути обережними з індійською пшеницею через домішки в зерні. Якість визначає, чи підходить зерно для приготування їжі, наприклад хліб і локшина, чи для корму для тварин.
Єгипет ввів власний контроль якості. За словами Ахмеда Ель-Аттара, керівника єгипетського сільськогосподарського карантину, він вимагає від імпортерів подавати запит на перевірку індійської пшениці перед відправленням.
Зерно необхідно очищати від домішок, таких як пил, пісок і каміння. В Індії цей процес зазвичай виконується вручну. Випадки хвороби Карнала, яка знижує якість борошна і робить зерно непридатним для споживання людиною, а також надмірне використання пестицидів у деяких регіонах також зменшили привабливість індійської пшениці в минулому.
Ці проблеми доведеться вирішити Індії, якщо вона хоче стати основним постачальником пшениці в світі. Уряд прем’єр-міністра Нарендри Моді наголосив на готовності країни експортувати до Єгипту пшеницю найвищої якості.
Читайте також
Зміщення фокусу моніторингу безпеки зернових та олійних на територіях, що постражд...
Через аномально теплу зиму на півдні аграрії змушені були у січні вносити фунгіцид...
Світові ціни на золото зросли до нового рекорду через мита США на товари з Китаю
Імпорт свинини активізувався
Ринок соєвого шроту у Китаї у січні зріс на 12%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом