Індія планує закупити у місцевих фермерів близько 34 млн тонн пшениці
Уряд Індії планує закупити близько 34 млн тонн пшениці нового сезону в місцевих фермерів, щоб збільшити державні резерви після того, як закупівлі скоротилися минулого року через поганий урожай, повідомили два джерела в уряді, повідомляє Agriculture.
Державні закупівлі пшениці минулого року впали на 53%, до 18,8 млн тонн, підштовхнувши місцеві ціни та змусивши підтримувану урядом Food Corporation of India (FCI) вивільнити 5 мільйонів тонн зерна зі своїх резервів, щоб знизити ціни.
FCI купує рис і пшеницю у фермерів за встановленими державою цінами, щоб запустити найбільшу в світі програму продовольчого забезпечення.
«Після отримання інформації від основних держав-виробників пшениці ми вважаємо, що FCI закупить близько 34 млн тонн пшениці цього року», — сказало одне з джерел.
За словами джерел, FCI почне закуповувати пшеницю у вітчизняних фермерів із 20 березня.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом