Індія, ймовірно, підвищить мита на імпорт олії, щоб підтримати місцевих фермерів

Індія, ймовірно, підвищить імпортне мито на олії вдруге менш ніж за шість місяців, щоб підтримати тисячі фермерів, які вирощують олійні культури, які постраждали від падіння внутрішніх цін на олійні культури, повідомили Рейтерс в п’ятницю два джерела в уряді.
Підвищення імпортних мит найбільшим у світі імпортером харчових олій може призвести до зростання місцевих цін на олію та насіння олійних культур, одночасно потенційно знизивши попит і скоротивши закордонні закупівлі пальмової, соєвої та соняшникової олії.
У вересні 2024 року Індія ввела 20% базове мито на сирі та рафіновані рослинні олії. Після перегляду сира пальмова олія, сира соєва олія та сира соняшникова олія обкладалися імпортним митом у розмірі 27,5% порівняно з 5,5% раніше, тоді як рафіновані сорти трьох олій тепер обкладаються імпортним митом у розмірі 35,75%.
Читайте також
Лідери галузі разом: підсумки BLACK SEA OIL TRADE-2025
Біржові котирування на ріпак падають слідом за цінами на нафту, але ціни на ріпак ...
В Україні нові правила передачі даних про викиди шкідливих речовин: автоматично і ...
Темпи обмолоту кукурудзи в США нижчі за минулорічні
Cygnet отримала рекордну врожайність соняшнику
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом