Імпорт соняшникової олії до Індії у січні зріс на 10%

Джерело:  OleoScope
подсолнечное масло

У січні 2025 року імпорт харчових олій в Індію впав до 1 млн. тонн, що на 16% менше, ніж у грудні минулого року і є найнижчим значенням за одинадцять місяців.

Падіння відбувається за рахунок скорочення закупівель пальмової олії, обсяги яких впали майже наполовину до 272 тис. тонн (-46% до грудня 2024 р.), до найнижчого показника з березня 2011 року, наводить дані Reuters. При цьому імпорт соняшникової та соєвої олії, навпаки, зростає. Імпорт соєвої олії в Індію в січні став найвищим за сім місяців – 438 тис. тонн (+4%). Постачання соняшникової олії збільшилися на 10% до 280 тис. тонн.

Імпорт пальмової олії в Індію раніше досяг 5-річного мінімуму внаслідок зростання цін на тропічну олію на тлі скорочення її запасів та переробки в основних країнах-виробниках. Частка пальмової олії в імпорті харчових олій Індії вперше за десятиліття опустилася нижче за 30%.

Основними постачальниками пальмової олії до Індії стали Індонезія, Малайзія та Таїланд, соєвої та соняшникової – Аргентина, Бразилія, росія та Україна.

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!