Імпорт пшениці до Таджикистану зріс на 10,3%

Про це повідомив перший заступник начальника Антимонопольної служби при Уряді Республіки Таджикистан Курбонзода Сафаралі Нуралі на пресконференції.
Згідно з даними, на ринку імпорту пшениці конкурують 62 суб’єкти господарювання, які за цей період ввезли до країни 463 739,4 тонни пшениці на загальну суму 132 179,9 тисячі доларів США. Середня ціна за тонну становила 285 доларів США. У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року обсяг імпорту збільшився на 43 208,4 тонни, що еквівалентно зростанню на 10,3 відсотка.
У той самий час внутрішнє виробництво пшениці республіки знизилося. За даними Антимонопольної служби, радгоспами, фермерами та населенням Таджикистану було вироблено 601,7 тисяч тонн пшениці, що на 29,0 тисяч тонн або 5,0 відсотка менше, ніж за той же період минулого року.
Читайте також
УкрАгроКонсалт презентує дослідження ринку тваринництва України в умовах війни
Перспективи борошномельної галузі США залишаються стабільними — президент NAMA
Великий виробник хліба та солодощів запускає власний експортний бренд
Бюджетний комітет Ради схвалив проєкт держбюджету на 2026 рік
Експорт сої зі США наполовину нижчий за минулорічний
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом